O nás

Kubicovi z Krásné LípyBydlení v souladu s přírodou...

vážíme si Země a také toho kousku 2500m, který nám byl svěřený do opatrování, proto jako rodina ctíme přírodní zdroje. Postavili jsme provozně úsporný rodinný dům na jednom z nejkrásnějších míst Českého Švýcarska- Kamenné Horce.

V našem apartmánu pro turisty i celém domě používáme pouze přírodní kosmetiku (z velké části dokonce doma vyrobenou )a ekologické úklidové prostředky, třídíme odpad, celý dům je napojen na kořenovou čistírnu odpadních vod. Máme vlastní pitnou vodu z hlubinného vrtu a zahradničíme v souladu s ekologickým přístupem. V zadní části zahrady jsme vysadili ovocný sad a každý rok udržujeme květinovou louku pro motýly a další hmyz. Zahrada je pro nás hlavně místem odpočinku a inspirace, pěstujeme léčivé rostliny, které pak využijeme pro kurzy výroby domácí lékárničky a kosmetiky, kolem domu jsou vysázené růže stolisté a damašské, jedlé keře a stromy. Tříděný biologický odpad kompostujeme a každý rok tak můžeme spoustu živin vracet zpět na záhony. Ráno si u nás na zahradě můžete zacvičit jógu a přivítat tak netradičně nový den...

 

Náš dům je označen certifikáty: Baby friendly, Cyklisté vítáni, Český systém kvality služeb, Trip Advisor, Nordic walking point.

Provozujeme půjčovnu sportovních potřeb (kola, dvojkolo, e-kola, koloběžky, potřeby pro děti..) a nabízíme průvodcovské služby v češtině, angličtině a francoužštině.

Tvoříme to, co máme rádi, přidejte se k nám.

Aleš Kubica a Irena Kubicová

Kamenná Horka 110

Krásná Lípa 40746

MT: +420 736 224 222

email: ales.kubica@krasnolipsko.cz

Otevírací doba: Po-Ne 8-20 

Fakturační adresa: Bohemian COTTAGE s.r.o., Kamenná Horka 110, Krásná Lípa 40746, IČO 05549736, DIČ CZ05549736

Bankovní spojení:  4408871369/0800

author: Petr Jan Juračka